Seçimlere Kalan Süre :

TWITTER FACEBOOK

FACEBOOKTA BİZ

MODERN KAPALI PAZARLAR

Ana Sayfa » PROJELER » MODERN KAPALI PAZARLAR

MODERN KAPALI PAZARLAR

Odunpazarı; işçisinin, memurunun, çiftçisinin, esnafının, ev kadınının, emeklisinin, kısacası tüm vatandaşlarının çağdaş bir yaşam sürdüğü, insan onuruna yaraşır şekilde hayatını idame ettirdiği bir ilçeye dönüşecek. Bu hedefimiz doğrultusunda göreve geldiğimizde ele alacağımız konulardan biri de kapalı pazar yerlerinin modernizasyonu yeni mezbahane yapımı olacak.

Avrupai pazar yerleri

İlçemiz sınırları içerisindeki tüm pazar yerleri, Avrupa standartlarında kapalı pazar yerlerine dönüştürülecek. Kışın soğuğunda, yazın sıcağında ömür tüketen pazarcılarımız, baştan sona elden geçirilecek veya yeniden inşa edilecek pazar yerlerinde rahatça satışlarını yapabilecek. Modern kapalı pazar yerleri, aynı zamanda alışverişe gelen vatandaşlarımız için de alışverişi keyfe dönüştürecek.

Temiz, düzenli kullanışlı tesisler

Projemiz kapsamında kapalı pazar yerlerimizde, pazarcı esnafımızın ürünlerini muhafaza edebilecekleri soğuk hava depoları, hem pazarcıların hem de vatandaşların araçları için otoparklar, AVM’lerdeki kadar temiz tuvaletler, düzenli ve kullanışlı modern tezgahlar yapacağız.

Yeni mezbahane yapacağız

Şehrimizin ihtiyaç duyduğu tesislerin yapımına da biran evvel başlayacağız. Bu tesislerden biri de eksikliğini her geçen yıl daha fazla hissettiğimiz mezbahane olacak. Halen Eskişehir’de besicilerin günlük kesimlerini yaptırabilecekleri yeterli mezbahane bulunmamaktadır. Dolayısıyla şehrimizde nereden geldiği belli olmayan etlerin satışı yapılmakta, halkımızın sağlığı tehlikeye girmektedir. İnşa edeceğimiz yeni mezbahane hem üreticilerimiz için hem de halkımızın ihtiyacını karşılayacak.

 

MODERN KAPALI PAZARLAR
Premium WordPress Themes Download
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download intex firmware
Download Premium WordPress Themes Free
udemy course download free