Seçimlere Kalan Süre :

TWITTER FACEBOOK

FACEBOOKTA BİZ

MERHABA HAYAT

Ana Sayfa » PROJELER » MERHABA HAYAT

MERHABA HAYAT

Çocuklar bizim geleceğimiz, çocuklar bizim yarınlarımız, her şeyimiz. Odunpazarı, bizim dönemimizde çocuk dostu, anne dostu, kadın dostu belediye olacak. Biliyoruz ki kadınlarımız iş gücüne yeterince katılamıyorlar. Çocuklarının bakımlarıyla ilgili sorunlar ellerini kollarını bağlıyor.

Ücretsiz kreşler geliyor

Söz veriyoruz;  yetki bize verildiğinde bu meseleyi kökünden çözeceğiz.  Göreve gelir gelmez “Merhaba Hayat Projemiz” kapsamında çalışan annelerin çocukları için nitelikli ve ücretsiz kreş sayısını arttıracağız. Çalışmak zorunda olan anneler gözleri arkada kalmadan çocuklarını kreşlerimize emanet edebilecek.

Eğitim ve eğlence merkezi

Odunpazarı Belediyesi’nin çalışan kadınların çocukları için açacağı ücretsiz kreşler eğitimin, öğrenmenin, oyunun, eğlencenin merkezi olacak. Bu ücretsiz kreşlerde çocukların bedensel, ruhsal ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunmak, sosyal yaşama uyumunu kolaylaştırmak, çocukları ilköğretime hazırlamak temel hedefimiz olacak.

Kadınlar iş hayatında olacak

Çocuklar akranlarıyla aynı ortamda sağlıklı ve mutlu bir şekilde oynarken, anneler iş hayatından kopmayacak, aile bütçelerine katkıda bulunmaya, sosyal hayatın parçası olmaya devam edecek. İş ve sosyal yaşamın içinde mutlu ve huzurlu olan anneler, mutlu çocuklar yetiştirecek, mutlu çocuklar, umutlu yarınların, başarılı nesillerin habercisi olacak.

 

Merhaba Hayat
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
free download udemy paid course
download samsung firmware
Free Download WordPress Themes
udemy paid course free download