Seçimlere Kalan Süre :

TWITTER FACEBOOK

FACEBOOKTA BİZ

İSTİHDAM ALANLARI

Ana Sayfa » PROJELER » İSTİHDAM ALANLARI

İSTİHDAM ALANLARI

Belediyelerin görevi yalnızca alt yapı, üst yapı gibi klasik belediyecilik hizmetleri değildir. Belediyelerin en önemli görevi, hizmetinde olduğu halkın refah ve mutluluğunu tesis etmek, ihtiyaçlarına karşılık vermektir. İşsizlik ülke genelinde olduğu gibi ilimizin, ilçemizin de kanayan yarasıdır. Dolayısıyla bu konu yeni dönemde üzerinde hassasiyetle duracağımız en önemli meselelerden biridir.

Tecrübemiz ışığımız olacak

Geçmişte Türkiye’nin en önemli sanayi kuruluşlarında Ar-Ge, üretim, yatırım ve istihdam alanlarında üstlendiğimiz sorumluluk ve edindiğimiz tecrübeler, yeni dönemde Odunpazarı Belediyesi’nde bütün bu alanlarda yol haritamız olacak. Bölgemizde hiçbir babamızın, hiçbir gencimizin, hiçbir kadınımızın veya genç kızımızın işsiz kalmaması, asli vazifemiz olacak.

İş sahalarının önü açılacak
Geçmişten edindiğimiz tecrübeler ışığında işsizliğin azaltılması noktasında çok önemli yatırımlara yönelecek, yeni istihdam alanları oluşturacağız. Bu yatırımlarımız belediye bünyesine bağlı olabileceği gibi, büyük kurum ve kuruluşların yatırıma teşviki, yatırım yapmak isteyenlere çeşitli kolaylıklar sağlanması şeklinde ilerleyecek.

Odunpazarı öncelikli olacak

Bölgemizdeki irili ufaklı sanayi ve ticari kuruluşların personel alımında Odunpazarı’na öncelik tanıması konusunda da girişimlerde bulunacağız. Özel sektörün hem mevcut işletmelere alımlarda, hem de yeni istihdam alanları oluşturmada Odunpazarı’na ayrıcalık yapması için mücadele vereceğiz.  Kısacası yeni dönemde vatandaşımıza iş sahası açacağız, açana destek olacağız, hep birlikte kazanacağız.

İSTİHDAM ALANLARI
Download Best WordPress Themes Free Download
Premium WordPress Themes Download
Download Premium WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download intex firmware
Free Download WordPress Themes
udemy paid course free download