Seçimlere Kalan Süre :

TWITTER FACEBOOK

FACEBOOKTA BİZ

İMAR PLANIYLA YENİ ODUNPAZARI

Ana Sayfa » PROJELER » İMAR PLANIYLA YENİ ODUNPAZARI

 İMAR PLANIYLA YENİ ODUNPAZARI

Biz biliyoruz ki şehrimizin değişmez sorunlarının başında imar, otopark ve trafik konuları geliyor. Bütün bu sorunlar her geçen yıl daha da büyürken, çözümü noktasında kararlı adımlar atılmıyor, atılamıyor. Söz veriyoruz; görev ve yetkiyi aldığımızda kararlılıkla üzerine gideceğimiz meseleler tam da bunlar olacak.

Geleceği birlikte planlayacağız

Belediyelerimizle, üniversitelerimiz, şehir plancılarımız, mimar ve mühendislerimizle kısacası konuyla ilgili hangi kurum ve kuruluş varsa tamamıyla ortak hareket edecek, Odunpazarı’nın geleceğini birlikte planlayacağız. Odunpazarı’nın yeniden imarında konunun tüm taraflarının görüş ve önerilerini almakla kalmayacak, dünyadaki benzer örnekleri tek tek inceleneceğiz.

Hayali gerçeğe dönüştüreceğiz

Sağlıklı bir imar planlaması, kentin tarihi dokusu korunarak yapılacak kentsel dönüşüm çalışmaları, alternatif projelerle hayata geçireceğimiz otopark projeleri, bölgemizi daha yaşanabilir hale getirecek. Geniş caddeler, şehrin dört bir yanını saracak bisiklet yolları, insanımızın nefes alacağı yaşam alanlar, modern ve güvenli binalar, hayal değil gerçek olacak. Odunpazarı hepimiz için yaşanabilir, hepimiz için vazgeçilmez olacak, Odunpazarı İYİ olacak…

İMAR PLANIYLA YENİ ODUNPAZARI
Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes
free download udemy course
download samsung firmware
Download Nulled WordPress Themes
udemy paid course free download