Seçimlere Kalan Süre :

TWITTER FACEBOOK

FACEBOOKTA BİZ

İKİNCİ BAHAR EVLERİ

Ana Sayfa » PROJELER » İKİNCİ BAHAR EVLERİ

İKİNCİ BAHAR EVLERİ

Odunpazarı bizim dönemimizde her yaştan insanımız için yaşanabilir bir yer olacak. Gençlerimiz, çocuklarımız gibi baş tacımız yaşlılarımız da hizmetlerimizden nasibini alacak. Kıymetli büyüklerimizin, hele hele kimsesiz ve bakıma muhtaç insanlarımızın ikinci baharlarını sağlıklı, huzurlu ve mutlu geçirmeleri için çok kapsamlı yaşam alanları oluşturacağız.

Yaşlılarımız bize emanet

İkinci Bahar Evleri Projemiz dâhilinde kuracağımız bu tesislerde değerli büyüklerimizin beden ve ruh sağlıklarını korumak, hasta olanların tedavilerini sağlamak, iyi olanların düzenli test ve tetkiklerle sağlıklarını kontrol altında tutmak, sosyal yaşamlarını canlandırmak, yarınlara mutlu ve umutlu bakmalarına olanak vermek birinci vazifemiz olacak.

Evde bakım hizmeti

Evinden ayrılmak istemeyen kimsesiz yaşlılarımız da hizmetlerimizden maksimum düzeyde faydalanacak. Öncelikle yaşam alanları yeniden elden geçirilecek, evleri konforlu ve sağlıklı hale getirilecek, görevlilerimiz sözde değil gerçekte düzenli olarak kendilerini ziyaret ederek kontrollerini ve ihtiyaçlarını gözden geçirecek.

Tüm yaşlılarımızın emrindeyiz

İkinci Bahar Evleri Projemiz yalnızca kimsesiz ve ihtiyaç sahibi yaşlılarımıza değil, diğer bakım ve huzurevlerinde kalan yaşlılarımıza da hitap edecek. Çok değerli büyüklerimizin ihtiyaçlarının karşılanması için daima yanlarında olacağız. Onlar bizlere Allah’ın emaneti, emanete sahip çıkmak asli görevimizdir.

 

İKİNCİ BAHAR EVLERİ
Download Nulled WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
udemy free download
download huawei firmware
Download Premium WordPress Themes Free
udemy free download