Seçimlere Kalan Süre :

TWITTER FACEBOOK

FACEBOOKTA BİZ

GENÇLİK TESİSLERİ

Ana Sayfa » PROJELER » GENÇLİK TESİSLERİ

GENÇLİK TESİSLERİ

Odunpazarı Eskişehir’imizin en eski yerleşim alanı, en özel ilçesi, hepimizin gözbebeği. Biz istiyoruz ki sevdamız Odunpazarı sadece belli kesimlerin değil, her yaştan insanımızın, özellikle de gençlerimizin yaşamaktan keyif alacağı, kopamayacağı bir yer olsun. Hedefimiz, çabamız, enerjimiz ve projelerimiz bu yönde. Yeni dönemde Odunpazarı’nda sevgili gençlerimiz için de çok sayıda tesis inşa edeceğiz.

Sanat, spor, iş olanağı

Bu tesislerimizde gençlerimize sadece spor ve sanatla ilgili alanlarda değil eğitimleriyle, iş hayatlarıyla ilgili konularda da destek vereceğiz. Oluşturacağımız gençlik danışma merkezinde, İş Kur işbirliğiyle yaz aylarında çalışmak isteyen gençlere yarım gün iş olanağı sağlayacak, eğitim ve iş hayatına dönük danışmanlık hizmeti sağlayacağız.

Odunpazarı çekim merkezi

Odunpazarı’nın hem burada yaşayan kıymetli gençlerimiz, hem dışarıdan gelen evlatlarımız için bir çekim merkezi haline gelmesi, gençlerimizin boş zamanlarını en doğru, en verimli, en keyifli şekilde değerlendirmeleri için gerekli tüm altyapı çalışmalarını tamamlayacağız.

Dünya gençliğiyle buluşma

Odunpazarı gençliğinin sportif, sosyal ve kültürel her türlü faaliyetin yanı sıra içeride belediye yönetiminde söz sahibi, dışarıda ise dünya gençliğiyle entegrasyonu yönetim anlayışımızın bir parçası olacak. Bu kapsamda belediye bünyesinde karar mekanizmalarında gençlerin görüş ve önerilerine yer verirken, her yıl çok sayıda gencimizi dünyanın dört bir yanına göndereceğiz.

 

Gençlik Tesisleri
Download WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes
udemy free download
download lenevo firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
udemy course download free